KONST / Litografier / Färglitografi 13862166
nr 1386 2166
C Göran Karlsson
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 48/100. Motivet: 40x53cm, yttermått inklusive ram: 56x68cm
C Göran Karlsson, född 1944 i Uppsala, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:56:00
22/3 18:51:00
22 mar
C Göran Karlsson
Läs mer om C Göran Karlsson